dr n. med. Sara Shamsa-Nieckula

dr n. med. Sara Shamsa-Nieckula

Ukończyła studia w 2013 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbywała
w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie. Od 2014 roku jest nauczycielem akademickim w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej WUM.
Jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Zdrowie Publiczne. W 2023 r. obroniła rozprawę doktorską dotycząca oceny występowania hipomineralizacji trzonowcowo- siekaczowej (MIH) na terenie województwa mazowieckiego oraz stworzenia algorytmu postępowania profilaktycznego-leczniczego u pacjentów z MIH. Stale doskonali swoje umiejętności będąc aktywnym i biernym uczestnikiem wielu kursów i konferencji, zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest autorem publikacji z zakresu stomatologii dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. W codziennej praktyce wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz dziecięcej, jak również zabiegi w sedacji wziewnej i w znieczuleniu ogólnym. W pracy ważna jest dla niej relacja z pacjentem, leczenie bez bólu oraz dokładność wykonywanych procedur. Przyjmuje pacjentów również w języku angielskim.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409