Protetyka

Nie jest ważne to, co zrobimy z latami naszego życia; ważne jest to, co robimy w każdej godzinie, a każdą godzinę możemy rozświetlić uśmiechem.

Bez względu na humor warto się uśmiechać każdego dnia. Poprawi to nasze samopoczucie i sprawi, że ludzie będą chętniej z nami rozmawiali.

Udowodniono, że osoby z pełnym uzębieniem uśmiechają się 10-krotnie częściej niż osoby, które posiadają ubytki lub ich zęby są ukruszone.

A co w sytuacji, kiedy w uzębieniu pojawiły się luki, a uśmiechanie się nie jest przyjemnością?

Jeżeli mają Państwo braki zębowe, ułamanego zęba lub nieestetyczne luki między zębami oznacza to, że rozwiązania protetyczne są dla Was.

Przy pomocy odpowiednich elementów protetycznych i nowoczesnego sprzętu, pod czujnym okiem doświadczonego zespołu przywrócimy Państwu pełny i zdrowy uśmiech. Uzupełnienia protetyczne zahamują powstanie negatywnych konsekwencji wynikających z powodu utraty jednego lub więcej zębów.

Przychodzą do nas osoby w różnym wieku. Coraz częściej są to młodzi ludzie, którzy stracili zęby w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Są świadomi tego, jak ważną rolę odgrywa zdrowe uzębienie i chcą cieszyć się nim, jak najdłużej. – zdradza lek. dent. Paweł Nieckula.

Doświadczony zespół protetyków Nieckula Dental Clinic szczegółowo odtworzy pierwotny stan Państwa zębów, abyście nadal cieszyli się pełnym uśmiechem.

Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat leczenia protetycznego? Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do Nieckula Dental Clinic, a nasi specjaliści odpowiedzą Państwu na nurtujące Was pytania.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Dlaczego warto dbać o pełny i zdrowy uśmiech?

Żyjemy w czasach, gdzie ubiór drugiego człowieka stawiamy na drugim miejscu. Oczywiście ważne jest, aby być dobrze ubranym, ale to uśmiech jest kluczem do sukcesu.

Dlaczego warto skorzystać z leczenia protetycznego?

Mają Państwo braki w uzębieniu? Chcielibyście poprawić wygląd swojego uśmiechu? To oznacza, że leczenie protetyczne jest dla Was. Bez względu na to czy straciliście zęby w wyniku wypadku, choroby czy upływu lat, warto powstałe luki uzupełnić.

Kto decyduje się na leczenie protetyczne?

Zdrowe i estetyczne uzębienie odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Dzięki temu częściej się uśmiechamy, co wpływa na lepsze samopoczucie, relacje z ludźmi, a także osiąganie celów. Ważne jest, aby o zęby dbać w każdym wieku i starać się, aby były jak najdłużej.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409