Kto decyduje się na leczenie protetyczne?

Zdrowe i estetyczne uzębienie odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Dzięki temu częściej się uśmiechamy, co wpływa na lepsze samopoczucie, relacje z ludźmi, a także osiąganie celów. Ważne jest, aby o zęby dbać w każdym wieku i starać się, aby były jak najdłużej.

Protetyka kojarzona jest najczęściej z protezami stomatologicznymi. Okazuje się, że ma ona do zaoferowania zdecydowanie więcej rozwiązań i możliwości. Każde z nich dostosowane jest do potrzeb oraz wieku pacjenta.

Na leczenie protetyczne decyduje się coraz więcej młodych ludzi, którzy nie są zadowoleni ze swojego uzębienia. Są to osoby posiadające problem z przebarwieniami lub ukruszonym, pojedynczym zębem. W takich przypadkach stosuję licówki, czyli nakładki na zęby pozwalające na rozwiązanie problemu z niedoskonałościami zgryzu. Potocznie taki zabieg nazywany jest ‘metamorfozą uśmiechu’ – opowiada właściciel Nieckula Dental Cliniclek. dent. Paweł Nieckula.

leczenia protetycznego mogą skorzystać osoby w każdym wieku. Jest to możliwe, dzięki szerokiej gamie usług protetycznych dostępnych na rynku. Licówki – poprawiają wygląd całego uzębienia, korony protetyczne – odtwarzają anatomiczny kształt zęba zniszczonego przez próchnicę lub leczonego kanałowo, mosty protetyczne – wykorzystywane do odbudowy braków zębowych oraz protezy ruchome – dedykowane osobom z dużymi brakami zębowymi lub całkowitym bezzębiem.

Jeżeli nie jesteście Państwo dumni ze swojego uzębienia, zapraszamy na wizytę do Nieckula Dental Clinic. Bez względu na to czy macie 25, 40 czy 80 lat warto o nie zadbać. Uzębienie jest naszą wizytówką i często bywa kartą przetargową w wielu sprawach.
Większą siłę perswazji ma osoba z zadbanym uzębieniem, prawda?

Na podjęcie decyzji o leczeniu protetycznym macie Państwo czas. Przed każdym leczeniem przeprowadzany jest dokładny wywiad lekarski, następnie stomatolog proponuje Państwu najlepsze dla Was rozwiązanie protetyczne. Po podjęciu decyzji otrzymujecie kosztorys oraz plan leczenia.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do Nieckula Dental Clinic, a nasi specjaliści odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania dotyczące leczenia protetycznego.

Dowiecie się także o najlepszym dla Was rozwiązaniu protetycznym.

Najlepsza inwestycja długoterminowa to inwestycja w uśmiech!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409