Stomatologia ogólna

Zdrowe zęby to klucz do zdrowego organizmu i lepszego samopoczucia.

Jest takie przysłowie: Umieć się uśmiechać to jak rozdawać trochę radości. Uśmiechając się dzielimy się tym szczęściem z innymi.

A co jeżeli nasze uzębienie nie jest idealne i przestaliśmy się uśmiechać?

Na ratunek przychodzi stomatologia zachowawcza, która ma w swojej ofercie:

• Leczenie próchnicy zębów
• Leczenie stanów pourazowych zębów stałych
• Leczenie kanałowe (endodontyczne)
• Higienizację jamy ustnej

Oprócz powyższych zabiegów w Nieckula Dental Clinic możecie Państwo wykonać pełną diagnostykę rentgenowską (zdjęcia zębowe, pantomogram, tomografię komputerową – CBCT, zdjęcia RTG stawów skroniowo-żuchwowych). Wykonywanie zdjęć jest całkowicie bezbolesne i krótkie. Badania przeprowadzane są przez specjalnie wykwalifikowany personel przy użyciu aparatów najnowszej generacji.

Wykonywane badania radiologiczne umożliwiają opracowanie najlepszego dla Państwa planu leczenia, a także kontrolę w czasie leczenia, jak i po leczeniu.

Nieckula Dental Clinic uzyskacie Państwo pomoc z zakresu stomatologii zachowawczej. Warto zobaczyć efekt, aby zdać sobie sprawę, jak niewiele potrzeba do olśniewającego uśmiechu.

Jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej na temat stomatologii zachowawczej zapraszamy do Nieckula Dental Clinic.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Endodoncja

Nieodwracalne zapalenie miazgi stawia Państwa przed wyborem: wyleczyć zęba lub go usunąć. Dawniej pacjenci nie mieli takiego wyboru, ponieważ chorego zęba usuwano. W obecnych czasach przy zastosowaniu precyzyjnych urządzeń oraz większych kwalifikacjach stomatologów, chory ząb można wyleczyć.

Higienizacja

Zdrowe i estetyczne uzębienie sprawia, że chętniej się uśmiechamy. Warto o nie dbać, ponieważ ma wpływ na wiele aspektów naszego życia. Często niewiele potrzeba, aby nasz uśmiech był hollywoodzki.

Stomatologia Zachowawcza

Zadbane zęby to nie tylko poprawa swojego wyglądu. To przede wszystkim przejaw troski o swoje zdrowie. Nieleczone schorzenia zębów mogą prowadzić do poważnych chorób ogólnoustrojowych, dlatego tak ważne są wizyty kontrolne.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409