Stomatologia Zachowawcza

Zadbane zęby to nie tylko poprawa swojego wyglądu. To przede wszystkim przejaw troski o swoje zdrowie. Nieleczone schorzenia zębów mogą prowadzić do poważnych chorób ogólnoustrojowych, dlatego tak ważne są wizyty kontrolne.

Okazuje się, że w Polsce próchnicę ma ponad 90% dorosłych. Na szczęście rokrocznie świadomość o posiadaniu zdrowych zębów rośnie, co miejmy nadzieję przełoży się na spadek osób dotkniętych próchnicą.

Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii mającą na celu utrzymanie Państwa naturalnych zębów, jak najdłużej.

Obejmuje ona usunięcie zmian próchnicowych, odtworzenie naturalnego wyglądu i funkcji żucia.
Indywidualnie dopasowana oferta do potrzeb pacjenta, nowoczesny sprzęt i doświadczenie stomatologa. To czynniki decydujące o sukcesie leczenia stomatologicznego.

Nieckula Dental Clinic stomatologią zachowawczą zajmuje się lek. dent. Jolanta Ryńska.

Lek. dent. Jolanta Ryńska jest stomatologiem od 1997 roku. W Nieckula Dental Clinic opiekuje się zarówno dorosłymi pacjentami, jak i tymi najmłodszymi. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w stomatologii i 10-letnie w stomatologii dziecięcej. Przez okres swojej pracy zawodowej przyjęła ponad 8 tys. pacjentów.

Kocham swoją pracę i nie wyobrażam sobie robić co innego. Od lat przychodzą do mnie całe rodziny, co mnie niezmiernie cieszy. Zauważyłam, że zdecydowana większość rodziców dba nie tylko o swoje zęby, ale także o ząbki swoich pociech. Jestem mamą trójki dzieci, dlatego też wiem jak ważna jest profilaktyka zębów u najmłodszych. Pomimo tego, że łatwiej jest pracować z dorosłymi niż z dziećmi to nigdy nie zrezygnowałabym z tego. Jako matka, darzę dzieci ogromną miłością i chcę, aby od najmłodszych lat miały pozytywne skojarzenia ze stomatologiem. – opowiada lek. dent. Jolanta Ryńska

Nieckula Dental Clinic dysponuje ofertą z zakresu stomatologii zachowawczej dedykowaną dla całych pokoleń. Pozytywne nastawienie stomatologów do pracy sprawia, że także dzieci chętnie przychodzą na wizyty.

Lek. dent. Jolanta Ryńska wyznaje zasadę: Nie zawsze musi być prosto. Dobrze, jak czasem jest trudniej. Możecie mieć Państwo pewność, że zawsze znajdziecie u pani doktor pomoc.

Chcielibyście poprawić wygląd swojego uzębienia? Państwa Pociechę czeka pierwsza wizyta stomatologiczna?

Zapraszamy do Nieckula Dental Clinic, a uzyskacie Państwo pomoc i odpowiedź na wszelkie pytania.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409