Ortodoncja

Nierówny zgryz jest problemem nie tylko natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Może powodować zniekształcenie mowy, trudności w oddychaniu czy jedzeniu. Pierwsze symptomy ewentualnej wady zgryzu przejawiają się już w dzieciństwie i to wtedy powinno się temu zapobiegać, aby uniknąć późniejszych komplikacji.

Coraz więcej osób decyduje się na prostowanie zębów. Bez względu na wiek, płeć czy pozycję społeczną. Wynika to ze świadomości, jak uśmiech wpływa na relacje z innymi ludźmi. Uśmiech stał się kluczem do sukcesu. – zdradza lek. dent Paulina Tokarska

Osoby z wadą zgryzu znacznie rzadziej się uśmiechają. Zdarzają się sytuacje, kiedy niechętnie spożywają publicznie posiłki.

Na szczęście nierówny zgryz nie musi już być problemem. Bogata oferta aparatów ortodontycznych dostępnych na rynku sprawia, że zdecydowana większość pacjentów może poddać się leczeniu ortodontycznemu. Oczywiście po przeprowadzeniu wywiadu stomatologicznego oraz braku przeciwwskazań.

Chcielibyście dowiedzieć się Państwo więcej na temat ortodoncji?

Zapraszamy do Nieckula Dental Clinic, gdzie zespół wykwalifikowanych stomatologów opowie Państwu o zaletach oraz rozwiązaniach leczenia ortodontycznego.

W życiu nic nie jest tak proste, jak mogą być Państwa zęby.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Czy warto poddać się leczeniu ortodontycznemu?

Reklamy kreują naszą rzeczywistość nie od dziś. Narzucają nam to, jak powinniśmy wyglądać czy jakich produktów używać. W niektórych sytuacjach jest to dobre. Jednym z takich przykładów są reklamy produktów do higieny jamy ustnej.

Który aparat będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem?

Piękny i estetyczny uśmiech to marzenie każdego z nas. Bez względu na płeć, pozycję społeczną czy możliwości finansowe. W obecnych czasach to nie pacjent dostosowuje się do tego, co ortodoncja ma do zaoferowania. To ortodoncja dopasowuje się do potrzeb pacjentów, dlatego też z roku na rok gama dostępnych aparatów ortodontycznych jest coraz większa.

Dla kogo leczenie ortodontyczne?

Uśmiech towarzyszy nam w najpiękniejszych momentach życia. Szczery i pełny budzi zaufanie wśród ludzi, a także poprawia samopoczucie. U kobiet to właśnie zadbany uśmiech jest lepszą ozdobą niż najdroższa biżuteria. A co w sytuacji, gdy mamy nierówny zgryz?

Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409