Czy warto poddać się leczeniu ortodontycznemu?

Reklamy kreują naszą rzeczywistość nie od dziś. Narzucają nam to, jak powinniśmy wyglądać czy jakich produktów używać. W niektórych sytuacjach jest to dobre. Jednym z takich przykładów są reklamy produktów do higieny jamy ustnej.

W każdej reklamie produktu do higieny jamy ustnej z reguły występuje kobieta z równymi, białymi zębami i olśniewającym uśmiechem. Część osób stwierdzi, że to tylko reklama i nie będzie chciało nic zmienić w swoim uzębieniu. Znajdą się też osoby, które taka reklama zmotywuje do poprawy swojego uzębienia.

Tak jak reklamy silnie na nas oddziałują, tak samo osoby z zadbanym uzębieniem mają większą siłę perswazji. Osoby posiadające zdrowe, równe zęby czują się nie tylko lepiej fizycznie, ale i psychicznie. Częściej się uśmiechają, mają więcej pewności siebie i wyższe poczucie własnej wartości. Z kolei prawdą jest, że zaniedbane zęby są w stanie oszpecić nawet najpiękniejszą twarz.

Nie miałam czasu, aby pójść do ortodonty. Skupiłam się na karierze, a później na świecie pojawiły się moje dzieci. Przez lata uważałam, że żeby można zawsze ukryć, np. śmiejąc się zakrywać usta dłonią. Przeglądając swoje zdjęcia z zaskoczenia, gdzie widać moje pełne uzębienie zmieniłam zdanie. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z wielkości wady zgryzu! Po kilku dniach wybrałam się na pierwszą wizytę ortodontyczną, a za kilka tygodni miałam gotowy aparat. Niedługo miną dwa lata, jak noszę aparat na zębach. Widzę poprawę nie tylko w swoim wyglądzie, ale także w psychice. Kiedy się zbyt często uśmiecham, znajomi pytają czy coś się stało. Odpowiadam im: ‘Nie, po prostu lubię się uśmiechać’ – opowiada 46 – letnia pacjentka Nieckula Dental Clinic.

Według danych statystycznych leczenie ortodontyczne pomogło milionom ludzi w poprawie kariery zawodowej i związków.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Każdy pacjent to jest odrębna historia. Ale łączy ich jedno: chęć posiadania zdrowego i równego uzębienia. Dbam o komfort swoich pacjentów nie tylko w trakcie leczenia, ale również później. Zależy mi na tym, aby pacjent czuł się bezpiecznie i wiedział, że zawsze może się do mnie zwrócić z pytaniem czy problemem. – dodaje dr Paulina Tokarska

Jeżeli tak, jak pacjentka Nieckula Dental Clinic, chcielibyście Państwo poprawić wygląd swojego uzębienia zapraszamy na wizytę konsultacyjną już dziś!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409