Dla kogo leczenie ortodontyczne?

Uśmiech towarzyszy nam w najpiękniejszych momentach życia. Szczery i pełny budzi zaufanie wśród ludzi, a także poprawia samopoczucie. U kobiet to właśnie zadbany uśmiech jest lepszą ozdobą niż najdroższa biżuteria. A co w sytuacji, gdy mamy nierówny zgryz?

Zdrowe i zadbane uzębienie jest największym atutem w dzisiejszych czasach. Coraz częściej to wyznacznik tego czy chcemy poznać bliżej daną osobę czy też nie. Pierwsze wrażenie wywierane jest w ciągu kilku sekund. Tak naprawdę wystarczy tylko jeden uśmiech do tego, aby wiedzieć z kim mamy do czynienia.

Przychodzą do mnie osoby w różnym wieku i na różnych stanowiskach. Coraz częściej są to osoby powyżej 40 roku życia. Chcieli coś w sobie zmienić i zaczęli od uzębienia. Wydawać by się mogło, że to niewielka zmiana, ale w wyglądzie twarzy ogromna. Moi pacjenci często są zaskoczeni po zakończonym leczeniu ortodontycznym. Okazało się, że nie musieli iść na operacje plastyczne, by dokonać zmiany w swoim wyglądzie, a jedynie założyć aparat na zęby. To poprawiło ich wygląd i odmłodziło – opowiada lek. dent. Paulina Tokarska

Nie ma granicy wieku do której można zdecydować się na leczenie ortodontyczne. Jedynym minusem podjęcia się leczenia ortodontycznego w późniejszym wieku to jego długość. Trwa to dłużej niż u osób młodych, ale zarówno ortodonci, jak i osoby poddające się leczeniu ortodontycznemu wyznają zasadę: Na leczenie ortodontyczne nigdy nie jest za późno.

Na przebieg leczenia ortodontycznego ma wpływ nie tylko rodzaj aparatu, ale także podejście i doświadczenie stomatologa. W Nieckula Dental Clinic problemami wad zgryzu zajmuje się lek. dent. Paulina Tokarska.

Lek. dent. Paulina Tokarska ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2014 roku, gdzie od 3 lat pracuje w Zakładzie Ortodoncji.

Przed każdym leczeniem ortodontycznym sprawdzam czy pacjent nie ma niedoborów witamin, np.: wit. D3, wapnia, fosforu czy parathormonu. W przypadku niedostatku którejś z witamin czy hormonów zalecam suplementację. Dzięki temu leczenie jest bezpieczniejsze i nie ma powikłań – dodaje lek. dent. Paulina Tokarska

Nie jesteście Państwo zadowoleni ze swojego uzębienia? Chcielibyście coś zmienić w swoim wyglądzie?

Zapraszamy do Nieckula Dental Clinic na konsultację. Lek. dent. Paulina Tokarska odpowie Państwu na wszelkie pytania dotyczące leczenia ortodontycznego.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409