Który aparat będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem?

Piękny i estetyczny uśmiech to marzenie każdego z nas. Bez względu na płeć, pozycję społeczną czy możliwości finansowe. W obecnych czasach to nie pacjent dostosowuje się do tego, co ortodoncja ma do zaoferowania. To ortodoncja dopasowuje się do potrzeb pacjentów, dlatego też z roku na rok gama dostępnych aparatów ortodontycznych jest coraz większa.

Rozwój technologii sprawił, że ortodonta zaoferuje Państwu kilka rodzajów aparatów ortodontycznych. Wszystko zależy od Państwa preferencji, możliwości finansowych, a także wady zgryzu. Ofertę aparatów ortodontycznych dostępnych na rynku można opisać zdaniem: Dla każdego coś dobrego.

Klinikę Nieckula Dental Clinic poleciła mi koleżanka. Od kilku lat jestem pacjentką lek. dent. Pauliny Tokarskiej i jestem zadowolona. Leczyłam zęby ortodontycznie i dzisiaj cieszę się równym uzębieniem. Wizyta konsultacyjna u lek. dent. Tokarskiej przebiegła sprawnie i rzetelnie. Zanim wspólnie wybrałyśmy najlepszy dla mnie aparat ortodontycznylek. dent. Paulina Tokarska przeprowadziła ze mną wnikliwy wywiad lekarski. Rodzaj aparatu dobrany był indywidualnie do moich potrzeb, dzięki czemu leczenie przebiegło skutecznie i bezboleśnie. – zdradza jedna z pacjentek lek. dent. Pauliny Tokarskiej

Nieckula Dental Clinic aparaty dobierane są pod względem preferencji pacjenta. Przed wykonaniem leczenia lek. dent. Tokarska przeprowadza wnikliwy wywiad lekarski oraz odpowiada na wszelkie pytania.

Na wizycie konsultacyjnej pytam pacjentów, co chcieliby zmienić, czego oczekują od leczenia ortodontycznego, oraz co im najbardziej przeszkadza w swoim uzębieniu. Taki wywiad pozwala mi na dobranie najlepszego, indywidualnie do potrzeb pacjenta, aparatu ortodontycznego. Zdarzają się sytuacje, że pacjent przychodzi i chce podjąć się leczenia, ale tylko konkretnym rodzajem aparatu. Wtedy sprawdzam czy taki aparat jest odpowiedni do wady zgryzu pacjenta. Jeżeli nie, szukam najlepszej dla niego alternatywy. Dla mnie najważniejsze jest to, aby pacjent przez cały okres leczenia czuł się komfortowo. – zdradza lek. dent. Paulina Tokarska

Dzięki najnowszym metodom ortodontycznym odzyskacie olśniewający uśmiech niewielkim wysiłkiem. W zależności od rodzaju aparatu prostowanie zębów trwa od 1,5 do 3 lat. A przy dalszym dbaniu o swoje zęby, efekt utrzyma się nawet do końca życia.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do Nieckula Dental Clinic już dziś!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409