Dlaczego warto dbać o pełny i zdrowy uśmiech?

Żyjemy w czasach, gdzie ubiór drugiego człowieka stawiamy na drugim miejscu. Oczywiście ważne jest, aby być dobrze ubranym, ale to uśmiech jest kluczem do sukcesu.

Ponad 70% ankietowanych osób uważa, że estetyczny uśmiech jest ważny zarówno w kontaktach prywatnych, jak i zawodowych. Uśmiech poprawia także samopoczucie. Yoko Ono mówiła kiedyś: Uśmiechaj się do lustra. Rób to codziennie, a zauważysz dużą różnicę w swoim życiu.

Niestety zdarza się, że nasz uśmiech nie jest idealny. Wtedy z pomocą przychodzi protetyka. Rozwiązania protetyczne w Nieckula Dental Clinic są dobierane do indywidualnych potrzeb pacjenta, możliwości finansowych, a także ilości braków zębowych.

Nie musicie Państwo martwić się o to, że sztuczne zęby będzie widać. Doświadczony zespół Nieckula Dental Clinic robi wszystko, aby uzupełnienie protetyczne wyglądało jak najbardziej naturalnie. Po wykonaniu leczenia Państwa zęby będą spełniały swoje dotychczasowe funkcje estetyczne oraz zapewnią komfort gryzienia ulubionych, twardych produktów.

Zawodowo jestem dyrektorem dużej firmy transportowej, a prywatnie mężem i ojcem trójki dzieci. Od lat nie miałem czasu na wizytę u stomatologa. Straciłem trzy zęby w wyniku choroby i zwlekałem z uzupełnieniem powstałych luk. Pojawiła się wada zgryzu, która z każdym dniem się powiększała. Wszystko inne zeszło na drugi plan i postanowiłem przywrócić sobie pełną estetykę uzębienia. Zespół stomatologów i protetyków Nieckula Dental Clinic stanął na wysokości zadania i już kolejny rok cieszę się idealnym uśmiechem – opowiada jeden z pacjentów Nieckula Dental Clinic.

Jeżeli mają Państwo braki zębowe lub rozległe ubytki w zębach, oznacza to, że rozwiązania protetyczne są dla Was. Doświadczony zespół Nieckula Dental Clinic przy współpracy z pracownią protetyczną, szczegółowo odtworzą pierwotny stan Państwa zębów, abyście nadal cieszyli się pełnym uśmiechem

Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat leczenia protetycznego? Może zastanawiacie się Państwo czy ten rodzaj odbudowy jest dla Was?

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do Nieckula Dental Clinic, a zespół wykwalifikowanych stomatologów opowie Wam o leczeniu protetycznym oraz odpowie na nurtujące Państwa pytania.

Niektórzy zaczynają dzień od kawy – Ty zacznij dzień z uśmiechem!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409