Dlaczego warto skorzystać z leczenia protetycznego?

Mają Państwo braki w uzębieniu? Chcielibyście poprawić wygląd swojego uśmiechu? To oznacza, że leczenie protetyczne jest dla Was. Bez względu na to czy straciliście zęby w wyniku wypadku, choroby czy upływu lat, warto powstałe luki uzupełnić.

Przychodzą do mnie osoby w różnym wieku, ale łączy ich jedno – chęć posiadania pełnego i zdrowego uśmiechu. Coraz częściej przyjmuję pacjentów, którzy przyszli praktycznie od razu po powstaniu luki. To bardzo dobra decyzja, ponieważ zatrzymuje konsekwencje wynikające z posiadania ubytku w uzębieniu. – zdradza lek. dent. Paweł Nieckula.

Leczenie protetyczne dedykowane jest zarówno dla osób posiadających pełne uzębienie, ale nierówny zgryz, jak i tych którzy częściowo lub całkowicie je stracili.

Zdarza się, że osoby z pojedynczym ubytkiem myślą, że brak jednego zęba nie wpłynie na ich stan zdrowia. Jest to błędne myślenie. Już jedna luka w uzębieniu niesie za sobą poważne konsekwencje nie tylko natury estetycznej, ale przede wszystkim zdrowotnej.

Utrata nawet jednego zęba niekorzystnie wpływa na układ żucia i może doprowadzić do przesuwania się zębów. W wyniku tego pojawiają się wady zgryzu, problemy z mową oraz jedzeniem. Mogą powstać także inne dolegliwości, takie jak choroby dziąseł czy stawu skroniowo – żuchwowego.

Przy pomocy odpowiednich elementów protetycznych i nowoczesnego sprzętu, pod czujnym okiem doświadczonego zespołu, przywrócimy Państwu pełny i zdrowy uśmiech. Uzupełnienia protetyczne zahamują powstanie negatywnych konsekwencji wynikających z powodu utraty jednego lub więcej zębów.

W Nieckula Dental Clinic oferujemy optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich pacjentów. Dbamy o Wasze samopoczucie nie tylko podczas zabiegu, ale również później. – dodaje lek. dent. Paweł Nieckula.

Leczenie protetyczne poprzedzone jest wnikliwym wywiadem lekarskim. Pozwala to na ocenienie Państwa problemu i wyboru najlepszej dla Was drogi leczenia.

Chcielibyście posiadać zdrowy i estetyczny uśmiech? Czerpać przyjemność z jedzenia twardych smakołyków?

Zapraszamy Państwa już dziś na konsultację do Nieckula Dental Clinic – wspólnie przywrócimy Wam pełny i szczery uśmiech.

Decyzja o leczeniu protetycznym jest decyzją na całe życie…

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409