Czy leczenie implantologiczne jest dla mnie?

Uśmiech stał się ważnym atrybutem w dzisiejszych czasach. Dbają o niego nie tylko osoby starsze, ale i młodsi. Chęć zdrowego i pełnego uśmiechu sprawia, że co raz więcej osób decyduje się na leczenie implantologiczne.

Jeszcze kilka lat temu, leczeniu implantologicznemu poddawały się przede wszystkim osoby powyżej 40 roku życia. Aktualnie coraz częściej przychodzą do nas osoby w wieku 20 czy 30 lat, które straciły zęba w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Świadczy to o dużej świadomości młodych ludzi dotyczącej konsekwencji wynikających z posiadania ubytków w uzębieniu. – opowiada lek. dent. Paweł Nieckula.

Okazuje się, że prawie 70% osób w wieku 35-40 lat straciło więcej niż jeden ząb, a 25% w wieku 65-75 nie ma w ogóle uzębienia. Tylko 28% Polaków ma swoje naturalne zęby… Dobra wiadomość jest taka, że każdego roku zwiększa się liczba osób uzupełniających ubytki implantami stomatologicznymi. W ciągu 10 lat aż czterokrotnie wzrosła liczba wykonywanych zabiegów implantologicznych.

Wskazaniem do wstawienia implantu są pojedyncze braki zębowe. Jest to alternatywą dla ruchomych protez, z których dawniej pacjenci zmuszeni byli korzystać.

Implanty zębów umożliwią Państwu odtworzenie waszego uzębienia pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Dzięki rozwojowi stomatologii posiadacie możliwość wyboru wszczepu. Oczywiście jest to możliwe po konsultacji ze stomatologiem.

Kilka lat temu straciłam dwa zęby w wyniku choroby. Wstydziłam się iść na uzupełnienie ubytków implantami, ponieważ kojarzyło mi się to z osobami starszymi. Problem pojawił się w momencie, gdy moje zęby zaczęły się przesuwać i wykrzywiać w wyniku czego powstała wada zgryzu. Wyglądało to nieestetycznie, dlatego też podjęłam decyzję o leczeniu implantologicznym. Po kilku miesiącach założyłam aparat ortodontyczny. Dzisiaj cieszę się zdrowym i pełnym uśmiechem– zdradza 30-letnia pacjentka Nieckula Dental Clinic.

Każde leczenie implantologiczne jest indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta, a także ilości ubytków. Poprzedzone także wnikliwym wywiadem lekarskim oraz tomografią komputerową.

Macie Państwo luki w uzębieniu? Chcielibyście cieszyć się uśmiechem takim, jak dawniej? Bez względu na wiek, zapraszamy na wizytę konsultacyjną do Nieckula Dental Clinic. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania, a także wybiorą najlepszą dla Was drogę leczenia implantologicznego.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409