Czy warto poddać się leczeniu implantologicznemu?

Braki w uzębieniu są problemem wstydliwym i cały czas aktualnym. Coraz częściej dotyka on nie tylko osoby starsze, ale także młode. Na szczęście każdego roku więcej osób poddaje się leczeniu implantologicznemu praktycznie od razu po powstaniu luki.

Młode osoby przy wzmożonej aktywności fizycznej są bardziej narażone na utratę zęba. Szczególnie jeżeli uprawiają sporty ekstremalne. Szybka jazda na rowerze może sprawić, że niezauważony na drodze niewielki kamień przyczyni się do utraty górnej „jedynki”.

Wykonana odbudowa wyglądem i funkcjami przypomina prawdziwe zęby. Można je również zastosować w przypadku całkowitego bezzębia. Nie ma ograniczeń dotyczących wstawiania implantów. Są one biokompatybilne, co oznacza, że są bardzo dobrze tolerowane przez organizm człowieka i nie wywołują reakcji alergicznych.

Nieckula Dental Clinic leczenie implantologiczne wykonywane jest w systemie Simplant, czyli chirurgii nawigowanej. Zabieg ten pozwala na przywrócenie Państwu pełnego uśmiechu bez rozcięć i szwów. To metoda mniej obciążająca pacjenta, a także dająca możliwość natychmiastowej odbudowy.

To rozwiązanie zapobiega zanikowi kości, co pozwala na utrzymanie naturalnego kształtu dziąseł i wyglądu twarzy. Braki zębowe przyczyniają się do tego, że na twarzy pojawiają się nieestetyczne zmarszczki i bruzdy, a policzki się zapadają, zmieniając jej wygląd.

Leczenie implantologiczne przebiega u lek. dent. Pawła Nieckuli szybko i sprawie. Pan doktor wysłuchał wszelkich moich obaw dotyczących zabiegu, a podczas jego trwania opowiadał krok po kroku, jaką czynność wykonuje. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu – w miejscu luk pojawiły się zęby. Teraz uśmiecham się bez obaw i nie muszę rezygnować z ulubionych potraw. – zdradza 45-letnia pacjentka Nieckula Dental Clinic.

Mają Państwo braki w uzębieniu ? Chcielibyście poprawić wygląd swojego uśmiechu? To oznacza, że leczenie implantologiczne jest dla Was. Bez względu na to czy straciliście zęba w wyniku wypadku, choroby czy upływu lat warto powstałą lukę uzupełnić.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do Nieckula Dental Clinic. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą Państwu na nurtujące Was pytania, a także wybiorą najlepszą dla Was drogę leczenia implantologicznego.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409