Dlaczego ważne jest doświadczenie implantologa?

Osobom z doświadczeniem ufamy szybciej i bardziej. Szczególnie jeśli chodzi o lekarzy. Jeżeli trafiamy w ręce osoby z wieloletnim doświadczeniem czujemy się bezpiecznie i komfortowo.

Nieckula Dental Clinic o Państwa pełne uzębienie zadba lek. dent.Paweł Nieckula. Od 2007 wykładowca na Uniwersytecie Medycznym. Implantologia to jego pasja i chce się nią dzielić ze swoimi studentami.

Moja praca to także moje hobby. Każdego dnia doskonalę swoje umiejętności nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla swoich pacjentów. Przychodzą do mnie ludzie z różnymi problemami i z różnym poziomem strachu. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z uwagą słucham potrzeb oraz obaw. – opowiada lek. dent. Paweł Nieckula.

Lek. dent. Paweł Nieckula uczestniczył w licznych szkoleniach z zakresu implantologii. Jako pracownik naukowy bierze udział w projektach badawczych związanych z implantologią. Lek. dent. Nieckula ma za sobą blisko 1000 wszczepionych implantów stomatologicznych.

Dlaczego pacjenci decydują się na wizytę implantologiczną u lek. dent. Pawła Nieckuli?

Miałam traumę z dzieciństwa związaną z leczeniem stomatologicznym. Nie było mowy o jakiejkolwiek wizycie w gabinecie. Niestety, nadszedł taki moment, że wizyta w gabinecie stomatologicznym była konieczna. Lek. dent. Pawła Nieckulę poleciła mi koleżanka, która przychodzi do Nieckula Dental Clinic z całą rodziną. Pan doktor opowiedział mi o całym planie leczenia implantologicznego, a także rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Siedząc na fotelu przed zabiegiem czułam spokój. Dzisiaj cieszę się pełnym uśmiechem a strach przed gabinetami stomatologicznymi minął. – opowiada jedna z pacjentek lek. dent. Nieckuli.

Skuteczne leczenie implantologiczne to połączenie nowoczesnego sprzętu z doświadczeniem i pasją stomatologów. Uzupełnienie ubytków zębowych implantami sprawi, że znowu będziecie mogli się szeroko uśmiechać i jeść wszystko na co macie ochotę.

Chcielibyście Państwo dowiedzieć się czy leczenie implantologiczne jest dla was? A może zdecydowaliście się na przywrócenie sobie pełnego uśmiechu?

Już dziś zapraszamy na konsultację implantologiczną do lek. dent. Pawła Nieckuli podczas której dowiecie się wszelkich informacji na temat leczenia implantologicznego.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń!
Wilanów
Chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Wyrażam Nieckula Dental Clinic zgodę na:

Zarezerwuj wizytę!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń
505 309 409